מאמרים

5 התכונות שמעסיקים מחפשים אצל מועמדים בשנת 2021
במאה ה-21, כשעולם העסקים הופך דינמי יותר ויותר וארגונים מבינים שההון האנושי האיכותי הוא זה שמוביל להצלחה מטאורית של הארגון, כל תהליכי הגיוס משתנים בהתאם
קרא עוד
3 תכונות מפתח המבדילות בין טאלנט למועמדים אחרים
כולם מחפשים כוכבים, ולא רק בשמיים - גם בתחרויות שירה, בתוכניות ריאליטי, בספורט ואפילו בשוק העבודה. מנהלים משקיעים המון מאמץ, זמן ומשאבים בגיוס כוח אדם איכותי לארגון ובתהליכי איתור טאלנטים. אז מי הוא הטאלנט, ולמה אתם רוצים אותו אצלכם בחברה?
קרא עוד
נמאס לך מהעבודה שלך? זה מה שצריך לעשות *עכשיו*
העבודה שלך גורמת לך לחוסר מוטיבציה וסיפוק? יום ראשון מגיע עם תחושת דיכדוך עמוקה? מקווה שהימים יעברו מהר ככל האפשר עד לסוף השבוע? ייתכן שזה הזמן לחפש עבודה חדשה.
קרא עוד
5 סיבות לכך שמנהלים לא מצליחים לגייס טאלנטים
כמה פעמים זה קרה לך - פירסמת את המשרה, קיבלת קורות חיים, ערכת אין ספור ראיונות ועדיין לא מצאת את האחד המדויק לחברה שלך?
קרא עוד
טיפים למועמד/ת לקראת ראיון עבודה
כיצד תעברו את ראיון העבודה בהצלחה.
קרא עוד
מדריך מקוצר למיון והערכה בעולם משאבי האנוש – הלכה למעשה
אודות כלי מיון נפוצים, שיטות במיון והערכה ומגמות באבחון תעסוקתי בישראל
קרא עוד
כתיבת קורות חיים
מסמך קורות חיים הוא כרטיס הביקור שלכם בעיני מעסיקכם הפוטנציאלי הבא. אם טופס קורות החיים יהיה מנוסח כראוי הוא ישמש אתכם פעמיים: בפעם הראשונה בסינון הראשוני, בו המעסיק בוחר מועסקים רלוונטיים עבור התפקיד, ובפעם השנייה כאשר הוא יזמן אתכם לראיון.
קרא עוד
פיטורים כהזדמנות לצמיחה
אני ממליץ לכל עובד שפוטר לראות את הצדדים החיוביים של המצב. הוא הגיע לצומת דרכים וצריך לבצע חשיבה מחודשת: אולי התגלגל לתפקיד וזה לא מה שתמיד רצה? אולי הגיע הזמן לשינוי? הוא צריך לשאול את עצמו מה הוא באמת רוצה להיות... מה תמיד רצה לעשות ואף פעם לא היה לו זמן או לא העיז?
קרא עוד
משרות גמישות ועבודה היברידית יישארו איתנו גם אחרי הקורונה
תקופת הקורונה חוללה תמורות משמעותיות בשוק העבודה. מנכ"לית ובעלים של חברת ה-Head Hunting פרואקטיב Team מספרת מה השתנה באיזון בין המעסיק לעובד.
קרא עוד
צרו איתנו קשר
אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!