פרואקטיב TEAM
Head Hunting,
ייעוץ קריירה וגיוס בכירים
פרואקטיב Team מציעה שירותי השמה ו-Head Hunting בשיטה חדשנית וייחודית, הדרכות וקורסים למנהלים ושירותי מש"א. אנחנו מלווים מגוון של חברות - החל מסטארטאפים ועד לחברות גדולות וותיקות. רשת הקשרים שלנו יודעת לאתר את המובילים בתחומם ולחבר את הטאלנט המתאים ביותר לחברה שלך.
החברה, בבעלות לימור מלכה גרוסמן, שמביאה איתה ניסיון רב, קיימת משנת 2007 ומלווה חברות בשוק העסקי, הטכנולוגי והממשלתי.
השירותים שלנו
השמה ו-Head Hunting למשרות סמנכ”לים ומנכ”לים
הניסיון מלמד שטעות בגיוס של עובד יכולה לעלות לארגון בין 5 ל-6 משכורות ועל כן אנחנו מציעים תהליך גיוס ייחודי וקפדני עד לאיוש המועמד האולטימטיבי.
השמה ו-Head Hunting לסטארטאפים וחב. טכנולוגיה
פרואקטיב Team מציעה דרכי פעולה חדשניות בעולמות ההד האנטינג וההשמה, בדגש על איתור טאלנטים לחברות טכנולוגיה.
השמה ו-Head Hunting לדרגי ביניים
פרואקטיב TEAM מתמחה בהובלת תהליכי איתור והשמה של דרגי ביניים - מרמה של מנהלי מחלקות, דרך מנהלי חטיבות ועד למשרות כפופי סמנכ"לים.
השמה, Head Hunting ושירות בתחום משאבי אנוש
כחברה שעוסקת בהשמה ומשאבי אנוש, לפרואקטיב TEAM יש יתרון גדול בגיוס אנשי HR לארגונים - אנשי גיוס, משאבי אנוש, הדרכה, פיתוח ארגוני, רווחה, תגמול והטבות, שכר ועוד.
ייעוץ וניהול קריירה
פרואקטיב TEAM מתמחה בליווי ארגונים ועובדים בשינוי צמתי קריירה, ומציעה תהליך של ייעוץ וליווי קריירה בשילוב חיפוש אקטיבי של משרות באמצעות חטיבת ההשמה שלנו.
ניהול בעולם החדש - תוכניות פיתוח מנהלים
היחידה לפיתוח מנהלים של פרואקטיב TEAM פיתחה תוכניות מגוונות, פרקטיות ומבוססות מחקר למנהלים בדרגים השונים בארגונים גדולים, שמתאימות במיוחד לתקופה הנוכחית של ה-New Normal.
צרו איתנו קשר
אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!
לקוחות מספרים עלינו
מבין לקוחותינו
מאמרים
5 התכונות שמעסיקים מחפשים אצל מועמדים בשנת 2021
במאה ה-21, כשעולם העסקים הופך דינמי יותר ויותר וארגונים מבינים שההון האנושי האיכותי הוא זה שמוביל להצלחה מטאורית של הארגון, כל תהליכי הגיוס משתנים בהתאם
קרא עוד
3 תכונות מפתח המבדילות בין טאלנט למועמדים אחרים
כולם מחפשים כוכבים, ולא רק בשמיים - גם בתחרויות שירה, בתוכניות ריאליטי, בספורט ואפילו בשוק העבודה. מנהלים משקיעים המון מאמץ, זמן ומשאבים בגיוס כוח אדם איכותי לארגון ובתהליכי איתור טאלנטים. אז מי הוא הטאלנט, ולמה אתם רוצים אותו אצלכם בחברה?
קרא עוד
נמאס לך מהעבודה שלך? זה מה שצריך לעשות *עכשיו*
העבודה שלך גורמת לך לחוסר מוטיבציה וסיפוק? יום ראשון מגיע עם תחושת דיכדוך עמוקה? מקווה שהימים יעברו מהר ככל האפשר עד לסוף השבוע? ייתכן שזה הזמן לחפש עבודה חדשה.
קרא עוד