פרופיל קבוצת פרואקטיב TEAM

פרואקטיב Team הינה קבוצה דינמית וחדשנית המספקת מגוון רחב של שירותים בעולם משאבי האנוש. הקבוצה נוסדה בשנת 2007  ומנוהלת ע"י לימור מלכה גרוסמן, המביאה איתה ניסיון רב בניהול גיוס ומשאבי אנוש וליווי חברות רבות בשוק העסקי.

קבוצת פרואקטיב Team חוגגת 15 שנה לפעילותה. תקופה אינטנסיבית בה הושקעו משאבים רבים בפיתוח יכולות מקצועיות, שיטות עבודה וליווי ייחודיות, בניית צוות עובדים מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ועבודה עם מאות חברות וארגונים – ביניהם הגדולים והמובילים במשק.

הניסיון המצטבר מהשטח, ההכרות עם תעשיות שונות, תרבויות ארגוניות מגוונות, מנהלים והנהלות בעלי מאפיינים משתנים, מאפשרים לנו לאבחן את המצב בארגון באופן מדויק, להציע פתרונות וליישם אותם באופן אפקטיבי ומהיר.

פרואקטיב Team מובילה את מהפכת הגיוס היוזם (Proactive Talent Acquisition) בישראל, ומציעה דרכי פעולה חדשניות בעולמות ההד הנטינג, ההשמה ומשאבי האנוש.


אנו מאמינים שבאמצעות מתן שירותי גיוס ומשאבי אנוש פרואקטיביים (יוזמים), באיכות מעולה ועל ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, יכולה כל חברה לשפר בצורה משמעותית את יעילות עובדיה ולהשיג את יעדיה העסקיים. אנו מאמינים כי מנוע הצמיחה החזק ביותר של הארגון הינו העובדים המועסקים בתוכו ועל כן אנו מציעים שרות מהיר ויעיל למציאת העובדים שיצעידו את הארגון קדימה.

 

שיטת העבודה

הצוות שלנו מקצועי ומיומן. הודות לניסיון העשיר ולרשת הקשרים הענפה שבנינו, אנו יודעים להגיע למועמדים איכותיים, במיוחד לאלה שהנגישות אליהם בערוצי הגיוס הקונבנציונליים קשה עד בלתי אפשרית. הפנייה היזומה למועמדים המתאימים ביותר, היא זו המאפשרת לארגונים איתם אנו עובדים גיוס מוצלח וצמיחה מואצת.

אנו יודעים להתאים את האדם הנכון לתפקיד ולמנהל הנכון.

 

השירותים שלנו

  • השמות ו-Head Hunting בתחום משאבי אנוש על כל קשת התפקידים.
  • השמות ו-Head Hunting לסטארטאפים וחב. טכנולוגיה - פרואקטיב Team מלווה מגוון של חברות טכנולוגיות – החל מסטארטאפים ועד לחברות גדולות וותיקות. רשת הקשרים שלנו יודעת לאתר את ה"מובילים הטכנולוגיים" ולחבר את הטאלנט המתאים ביותר לחברה על-ידי אפיון מדויק של התעשייה ותחום ההתמחות, בשילוב הניסיון הרלוונטי. עבודת הגיוס שלנו ממוקדת, ומקיפה מגוון תפקידים בעולמות הטכנולוגיים – החל בתפקידי פיתוח בכירים ועד לתפקידי שיווק, מכירות, PM, ארכיטקטורה ומנהלי IT.
  • שירותי גיוס ומשאבי אנוש ב-outsourcing - כולל החלפה לחופשת לידה ותגבורים.
  • ייעוץ וליווי קריירה - חישוב מסלול מחדש.
  • הדרכות וקורסים למנהלים

 

בחברתנו מועסקים מקצוענים המביאים איתם ניסיון רב והכרות רבת שנים עם שוק העבודה. הצוות שלנו אוהב מאוד את מה שהוא עושה ומאמין שלגיוס יש השפעה גדולה על הארגון.

 

צרו איתנו קשר
אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!