שותפים עסקיים

בלאט-לפידות
ייעוץ הארגוני, מתמקדים במספר תחומים - ניהול שינויים, פיתוח מנהלים, ופיתוח ארגוני. במהלך השנים הבנו כי כדי לתת מענה כולל ללקוח עלינו להתמחות ב- ארגון ושיפור שיטות. בנוסף ליועצים הארגוניים יש לנו גם מומחים בתחום מדעי ההתנהגות, מפתחי הדרכה ומהנדסי תעשיה וניהול, המאפשרים לנו גמישות ומתן מענה נרחב לארגונים גדולים ומבוזרים בתחומים השונים.
לאתר החברה
HRS - פורטל מנהלי משאבי אנוש
פורטל מנהלי משאבי אנוש HRS בניהולו של ברק גפני, הינו כלי עבודה לעוסקים בניהול משאבי אנוש, ניהול הדרכה , ניהול גיוס, ניהול רווחה, ניהול שכר, תגמולים והטבות. כמו כן, יש בו פורום פעיל למנהלי משאבי אנוש, טפסים ונהלים ...
HRS הינו שותף שלנו במכללה למשאבי אנוש וכמו כן הינו הנציג של עמותת משאבי אנוש הגדולה בעולם SHRM
לאתר החברה
חולי רז יועצים
"שירות כזה לא פוגשים כל יום... לכן המלצתי עליהם בחום!"
מלווים ארגונים בדרך נבונה לשדרג את השירות, הניהול, המכירות והתפעול לטובת העלאת רווחיות הארגון, הגשמה מלאה של מטרותיו תוך השתתפות נלהבת של העובדים.
לאתר החברה
עופר לנדוי
עפר לנדוי – מלווה עסקי, פועל החל משנת 2007 . התמחות באסטרטגיה ,פיתוח עסקי שיווק ומכירות.
מביא לידי ביטוי את החיבור בין חשיבה מקורית פורצת דרך לבין עבודה יישומית בשטח . יעוץ עסקי מעורב
קשוב ואיכפתי שמאפשר לכל עסק לממש את הפוטנציאל שלו.
לאתר החברה
אור אריאלי
יועצת ארגונית בכירה ויועצת פיתוח קריירה - מסייעת לאנשים וחברות להתפתח ולצמוח, מלוא הפוטנציאל האפשרי, וזאת באמצעות שימוש בידע, בכישורים ובניסיון הניהולי והארגוני רב, אשר נרכש בארגונים ישראליים גדולים, בחברות גלובאליות
לאתר החברה
Relationsheep
אנו בחברת - Relationsheep אנשים, תקשורת, יחסים- יעוץ, הנחיה ואימון מאמינים כי הצלחה לאורך זמן, מושגת רק כאשר מערכות היחסים הבינאישיים בארגון הינן איכותיות. לכן, תהליכי הפיתוח הארגוני אותם אנו מובילים מתחילים ב"מערכות ההפעלה" של הארגון: אנשים, תקשורת ויחסים, חזון, ערכים ותהליכים.
לאתר החברה
דיוה קרן Creative HR
הייעוד של דיוה קרן Creative HR הינו לסייע לחברות בתחום מדעי החיים לגייס אנשי מקצוע מובילים. הניסיון הרב של צוות החברה וההבנה העמוקה של המודלים העסקיים, הצרכים של החברות וההכרות עם השוק מאפשרת לנו ללוות את הארגונים בכל מחזור החיים שלהם. בשנים האחרונות ההבנה הטכנולוגית שצברנו אפשרה לנו לתת שירות מובחר ומקצועי גם לחברות בתחום הסייבר, הגנת מידע רפואי. אנו מלווים את הארגון מיום הקמתו ועד לשלביו המסחריים.
לאתר החברה
Improve-IT
Improve-It הינה חברה לפיתוח הדרכה; פיצוח תוכן, הפקת לומדות וסרטוני הדרכה, פיתוח תהליכי הכשרה, תוצרים דיגיטליים של הגברת מודעות עובדים לאבטחת מידע והגנת הסייבר, בטיחות ועוד.
לאתר החברה
צרו איתנו קשר
אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!