צומת דרכים מכרעת
מאמרים סיפורי לקוח

בתפקידיה הקודמים כמנהלת מש"א בחברות קטנות ובינוניות, מעיין תמיד הייתה היחידה בתפקיד, נושאת על כתפיה את כל עובדי החברה ובעיקר - לומדת הכל תוך כדי תנועה. מעיין הייתה זו שהקימה את תשתית ה-HR בכל מקום שהוא היא עבדה, בנתה תהליכים מ-0 והשתמשה בעיקר באנטואיציות ותחושות בטן.

 

היא מאד אהבה להיות One Woman's Show, אבל תמיד הייתה לה הרגשה שאולי חסר לה קצת ידע בסיסי, שהיא צריכה להבין איך המקצוענים עושים את זה וללמוד מכך.

 

"אני לא יודעת אם עדיף לי "לככב" כמנהלת מש"א יחידה בחברה, או שאולי יותר נכון "להעלם" בצוות גדול, אבל להיות בסביבה מקצועית ותומכת יותר".

 

מעיין פנתה אלינו לעזרה בניהול הקריירה עם שתי הצעות עבודה על השולחן - היא ביקשה להתלבט עם מישהו נייטרלי שמכיר את השוק וידע לייעץ לה מה הכי נכון עבורה:

התפקיד הראשון - מנהלת מש"א יחידה בסטארטאפ קטן של 25 עובדים, משכרות יפה מאד והזדמנות להקים את מערך ה-HR בחברה מהבסיס.

התפקיד השני - מנהלת מש"א בחברה גדולה, עם מנהלות נוספות לצידה, משכורת נמוכה יותר ומחלקת HR מבוססת וותיקה.

 

היא שאלה אותנו מה התפקיד שלדעתנו יתרום לה יותר בהמשך, היה לה קשה לוותר על קדמת הבמה ועל המשכורת הנאה. אמרנו לה שאם היא רוצה לבנות את הקריירה שלה בצורה נכונה, היא צריכה ללמוד לעבוד עם המתודולוגיות הנכונות ולרכוש כלים.

 

במשרה בחברה הגדולה היא יכולה לקבל "בית ספר" מקצועי, ותהיה לה את האפשרות ללמוד ולהתייעץ עם קולגות, וכך לפתח את עצמה בתחום.

 

בפגישה אחת בלבד הצלחנו לעשות למעיין סדר בראש ולדעת שהיא קיבלה את ההחלטה הנכונה ביותר עבורה ועבור המשך הקריירה שלה.

 

אנחנו מאמינים שכשדלת אחת נסגרת - דלת אחרת נפתחת, ונשמח ללוות אותך בדרך להזדמנות הבאה. כל מה שצריך זה רק לקבוע פגישה.

חזרה לרשימת המאמרים
צרו איתנו קשר
אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!