שידוך (כמעט) בלתי אפשרי
מאמרים סיפורי לקוח

כשרחלי, מנהלת הגיוס של אחת מחברות ההייטק הגדולות בארץ פנתה אלינו, היא הייתה מאוד סקפטית שנצליח לאתר עבורם את ה-CISO הבא שלהם - היא חיפשה טאלנט אמיתי והגיעה אלינו מצוידת ברשימת דרישות ארוכה מאד.

 

רחלי הגיע אלינו לאחר שאיתגרה חברות השמה נוספות עם המשימה למצוא מנהל ביטחון מידע שהיא לא תצטרך להתפשר עליו. מכיוון שמעולם לא נרתענו מאתגרים - היינו נחושים מאד למצוא לרחלי את השידוך שהיא כל כך מחפשת. גם כאן החלטנו לבצע פניות יזומות ולהשתמש בקשרים שלנו כדי לאתר את האדם שעונה במדויק על כל הדרישות של רחלי, וננסה לעניין אותו במשרה המדוברת.

 

ככה הגענו אל עדי, CISO מוכשר ביותר בחברת סטארט-אפ קטנה שלא חשב בכלל על האופציה להתקדם ולעשות שינוי. בשיחה עם עדי נוצר חיבור חזק והבנה הדדית שיש לו הזדמנות להתקדם הלאה בתוך אחת מחברות ההייטק המבטיחות בארץ, בתפקיד מעניין ומתגמל הרבה יותר.

 

בראיון הפנימי שערכנו המשרדי פרואקטיב TEAM גילינו עד כמה חשוב לו להשפיע בארגון ולהתמודד מול אתגרים. פתאום הוא הבין כמה זמן הוא כבר נמצא באותו תפקיד שלא מאתגר אותו כלל ולאורך זמן קפא במקום, הוא הבין שהכישורים שלו יכולים לבוא לידי ביטוי בחברה גדולה עם טכנולוגיה ייחודית וחדשנית.

 

בשלב הזה כבר ידענו שיש כאן התאמה מדהימה ועדי חייב להיות השידוך המקצועי של רחלי, וביצענו את החיבור.

 

אנחנו יכולים למצוא גם את השידוך המקצועי שלך לחברה שלך! כל מה שצריך לעשות זה לתאם פגישה.

חזרה לרשימת המאמרים
צרו איתנו קשר
אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!