שיחת הטלפון המיוחלת
מאמרים סיפורי לקוח

האתגר העיקרי בהשמת בכירים הוא שבכירים המחפשים את מקום העבודה הבא לא נוהגים לשלוח קורות חיים דרך אתרי דרושים - לרוב הם פונים אלינו בדיסקרטיות ומבקשים שנגשש עבורם, ושאם ניתקל במשהו רלוונטי ניצור איתם קשר.

 

זה בדיוק המקרה של יאיר, שעבד כראש מחלקת שיווק בקרן השקעות מוכרת.

 

כבר תקופה לא קצרה שיאיר הרגיש שהוא מיצה. לא את עולם השיווק - אלא את עולם הפיננסים, שהיה עבורו עולם מיושן שלא התיישר עם ההתקדמות הטכנולוגית שחוו שאר התחומים בשנים האחרונות. יאיר הרגיש כמו בורג קטן וחסר השפעה, והייתה לו תשוקה לעסוק במשהו שיביא לשינוי משמעותי ויקח אותו, ואת החברה בה הוא עובד, כמה צעדים קדימה.

 

כאשר יאיר פנה אלינו לראשונה הודענו לו שלא מצאנו תקן מתאים בקרב המשרות הפתוחות אצלנו, אבל הבטחנו לו שהוא נשמר אצלנו במאגר וברגע שנקבל הצעה רלוונטית ניקח אותו בחשבון.

 

יאיר חיכה בסבלנות (או שאולי לא) ארבעה חודשים לשיחת הטלפון המיוחלת, ובתהליך קצר ומדויק הוא גויס למשרת סמנכ״ל טכנולוגיות חדשנות דיגיטל ודאטה בחברת ביטוח גדולה - תפקיד עם פן שיווקי שנוגע בעולמות החדשנות והדיגיטל, בדיוק כל מה שהוא חיפש.

 

מנהלת הגיוס של חברת הביטוח הופתעה מהמהירות שבה מצאנו לה את יאיר, ומהדיוק שבהתאמה לתיאור המשרה. אנחנו לא היינו כל כך מופתעים, כי אנחנו יודעים שכל חברה שפונה אלינו זוכה לקבל מועמדים איכותיים יותר בזכות דאטה שקיים אצלנו במאגר, גם אם הם לא בהכרח מחפשי עבודה פעילים.

חזרה לרשימת המאמרים
צרו איתנו קשר
אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!