חלום שהתגשם
מאמרים סיפורי לקוח

אודי ונעמה הם זוג צעיר שהכיר בזמן השירות הצבאי ביחידת מודיעין מובחרת, שהחלום שלו היה להקים לאחר השיחרור סטארט-אפ קטן. למרות שהיה להם רעיון מנצח, המון ידע מקצועי ואפילו משרד קטן בעמק חפר עם שני עובדים - אודי ונעמה לא הצליחו לגרום לעסק להמריא.

 

לאחר פגישה עם יועץ עסקי הם הבינו שחסר להם סמנכ"ל כספים שיעזור להם להתנהל נכון יותר, אבל לא ידעו מאיפה להתחיל.

 

הזוג הצעיר הגיע אלינו לאחר מספר ניסיונות עצמאיים לגייס אך ללא הצלחה והרבה אכזבה. הפגישה הראשונית עם צוות פרואקטיב TEAM כללה תיאום ציפיות ובניית פרופיל ממוקד לסוג העובדים שהם מעוניינים לגייס:

 

לנעמה למשל, היה ממש חשוב לגייס נשים נוספות לסטארט-אפ ולאודי היה חשוב שנסתכל לא רק על ניסיון וכישורים מקצועיים, אלא שנשים דגש גם על יחסי אנוש ויכולת עבודה בצוות.

 

אחרי הפגישה איתנו, הם קיבלו את ההרגשה שמעכשיו הם יכולים להתרכז במוצר שלהם ואנחנו נחסוך להם את כאב הראש עד שנגיע להתאמה הטובה ביותר עבורם.

 

לאחר תקופה קצרה וחיפוש ממוקד גייסנו לסטארט-אפ את הודיה - סמנכ"לית כספים שהגיעה מתחום השיווק וחיפשה שינוי בתחום, ועוד שני כשרונות לצוות הפיתוח.

 

היום המשרד הקטן כבר עבר למשרד גדול יותר במרכז הארץ, ואנחנו מתרגשים בכל פעם מחדש לראות כיצד חיבורים נכונים שאנחנו יוצרים מוכיחים את עצמם ומגשימים חלומות.

 

רוצה שנגשים גם לחברה שלך את החלום? כל מה שצריך לעשות זה לתאם פגישה.

חזרה לרשימת המאמרים
צרו איתנו קשר
אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!