פרואקטיב השמת דרגי ביניים ובכירים

שירותים השמה וגיוס בשיטת פרואקטיב

פרואקטיב משאבי אנוש מתמחה בהובלת תהליכי איתור והשמה של מועמדים בכירים כגון: מנכ"לים, סמנכ"לים ומנהלי חטיבות במגוון של ארגונים ותעשיות.
אנו מאמינים בהכרות קרובה ומעמיקה עם כל לקוח וצרכיו, לומדים את הסביבה והתרבות הארגונית בה הוא פועל על מנת לייעץ וללוות כל תהליך השמה ייחודי בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

אנחנו מאמינים שתהליך גיוס נכון ואיוש המועמד המתאים ביותר הוא קריטי לארגון. טעות בגיוס של עובד יכולה לעלות לארגון בין 5 ל 6 משכורות ולכן חלק מתפקידנו כחברה הוא ללוות את הארגונים בתהליך ובבחירת המועמד המתאים ביותר.

במסגרת עבודתנו חשוב לנו לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח לכל אורך הדרך עד איוש המשרה ומתחייבים לדיסקרטיות מלאה עבור הלקוחות והמועמדים.

אנו בפרואקטיב מאמינים כי כל התקשרות עם לקוח והצלחה של תהליך מובילה להמשך עבודה משותפת ופורה בעתיד מול מועמדים וחברות.

אנו יודעים כי הקשרים שאותם יצרנו עד היום עם לקוחותינו והמועמדים שלנו מעידים על הערך המוסף שנתנו להם והם אלה שמייחדים אותנו.

 

תהליך של איתור בכירים מתבצע בכמה שלבים עיקריים:

  1. הגדרת הצרכים והפרופיל המבוקש - אנו יושבים ומגדירים עם הלקוח את הדרישות ותיאור התפקיד בצורה מפורטת ומדויקת וזאת תוך למידה של הארגון, המבנה שלו, התרבות והצרכים הארגוניים.
  2. איתור מועמדים רלוונטיים - תהליך האיתור נעשה בעיקר באמצעות Head Hunting ומציאת המועמדים המתאימים לפרופיל אותו הגדרנו. המומחיות שלנו היא להגיע לאנשים המתאימים ביותר שהם לאו דווקא נמצאים בתהליך של חיפוש עבודה אקטיבי. התפקיד שלנו הוא ללמוד את הפרופיל של כל מועמד ומועמד ולעניין אותם בהזדמנות שעל הפרק. איתור המועמדים נעשה באמצעות מגוון של כלים ומבוסס על מאגרי מידע פנימיים וחיצוניים.
  3. יצירת רשימה ראשונית של מועמדים פוטנציאלים שעונים על הקריטריונים שהגדרנו בפרופיל. בשיתוף עם הלקוח יצירת תעדוף ובחירה של המועמדים אליהם תתבצע הפנייה.
  4. פנייה אקטיבית שלנו למועמדים הפוטנציאלים ובחינת ההתאמה שלהם לתפקיד באמצעות ראיון טלפונית ראיון פרונטאלי, בדיקה של ממליצים ועוד
  5. יצירת רשימה מקוצרת של מועמדים שלאחר הפנייה אליהם נמצאו המתאימים ביותר לתפקיד ושיתוף הלקוח בממצאים.
  6. ליווי המשך התהליך מול מועמד או שניים סופיים בכל תהליך המו"מ בין הארגון לבינו.
  7. איוש המשרה- בשלב הסופי ליווי ומעקב אחר קליטתו של המועמד ומעקב אחר שביעות רצונו ושביעות רצון הלקוח.

 

 

חזרה

צרו איתנו קשר
אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!
לקוחות מספרים עלינו