פרואקטיב השמה טכנולוגית

שירותים השמה וגיוס בשיטת פרואקטיב

פרואקטיב משאבי אנוש מלווה מגוון של חברות טכנולוגיות מחברות סטארט אפ ועד גדולות וותיקות.
ההתמחות שלנו היא לתת שרותי איתור והשמה ממוקדים לצרכי הלקוח, בנייה של צוותי ההנהלה ואיתור של "מובילים טכנולוגיים"

במסגרת פעילות זו אנו מתעסקים באיתור של מגוון תפקידים בעולמות הטכנולוגיים- מתפקידי פיתוח בכירים ועד תפקידי שיווק, מכירות, PM, ארכיטקטורה, מנהלי IT ועוד...

הייחודיות שלנו היא בעבודתנו הצמודה עם הלקוחות שלנו, הבנה מעמיקה של הפרופיל והצרכים והבאת מועמדים מדויקים לדרישה בתהליך של Head Hunting  ולאו דווקא מועמדים שמחפשים עבודה באופן אקטיבי.

 

תהליך :

  1. הגדרת הצרכים והפרופיל המבוקש - אנו יושבים ומגדירים עם הלקוח את הדרישות ותיאור התפקיד בצורה מפורטת ומדויקת וזאת תוך למידה של הארגון, המבנה שלו, התרבות והצרכים הארגוניים.
  2. איתור מועמדים רלוונטים - תהליך האיתור נעשה בעיקר באמצעות Head Hunting ומציאת המועמדים המתאימים לפרופיל אותו הגדרנו. המומחיות שלנו היא להגיע לאנשים המתאימים ביותר שהם לאו דווקא נמצאים בתהליך של חיפוש עבודה אקטיבי. התפקיד שלנו הוא ללמוד את הפרופיל של כל מועמד ומועמד ולעניין אותם בהזדמנות שעל הפרק. איתור המועמדים נעשה באמצעות מגוון של כלים ומבוסס על מאגרי מידע פנימיים וחיצוניים.
  3. יצירת רשימה ראשונית של מועמדים פוטנציאלים שעונים על הקריטריונים שהגדרנו בפרופיל. בשיתוף עם הלקוח יצירת תעדוף ובחירה של המועמדים אליהם תתבצע הפנייה.
  4. פנייה אקטיבית שלנו למועמדים הפוטנציאלים ובחינת ההתאמה שלהם לתפקיד באמצעות ראיון טלפונית ראיון פרונטאלי, בדיקה של ממליצים ועוד
  5. יצירת רשימה מקוצרת של מועמדים שלאחר הפנייה אליהם נמצאו המתאימים ביותר לתפקיד ושיתוף הלקוח בממצאים.
  6. ליווי המשך התהליך מול מועמד או שניים סופיים בכל תהליך המו"מ בין הארגון לבינו.
  7. איוש המשרה- בשלב הסופי ליווי ומעקב אחר קליטתו של המועמד ומעקב אחר שביעות רצונו ושביעות רצון הלקוח.

 

 

חזרה

צרו איתנו קשר
אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!
לקוחות מספרים עלינו